2021-03-30

Nasza oferta maszyn do produkcji przewodów marki Uniflex


Nasza oferta maszyn do produkcji przewodów marki UniflexZaktualizowano 17.01.2023

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń niemieckiej firmy Uniflex. W naszej stałej ofercie posiadamy najistotniejsze maszyny do profesjonalnej produkcji przewodów hydraulicznych takie jak:

Wszystkie dostarczane przez nas maszyny posiadają certyfikaty dopuszczające je do pracy w zakładach hydrauliki siłowej. Oprócz zaciskarek, obrabiarek oraz przecinarek do węży posiadamy także części zamienne do oferowanych przez nas maszyn oraz mniejsze urządzenia takie jak:

Do zakupu maszyn Uniflex zachęcamy wszystkich, którzy chcą rozpocząć działalność związaną z zakuwaniem węży hydraulicznych . Dla takich firm przygotowaliśmy specjalną ofertę: pakiet startowy na który składają się węże hydrauliczne, zakucia i tuleje oraz wybrana maszyna do produkcji przewodów. Podpowiadamy, iż w przypadku, gdy planujecie zakuwać węże czterooplotowe (4SH, 4SP) urządzeniem, jakie musi znaleźć się w waszym warsztacie jest skórowarka - ponieważ tego typu węże należy skórować przed zakuciem. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzenia w zależności od potrzeb i zakresu Państwa działalności. Ponadto wszystkim naszym klientom oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń firmy Uniflex.

Zachęcamy do skorzystania z naszego najnowszego katalogu maszyn Uniflex - katalog maszyn. Także na naszych profilach firmowych w mediach społecznościowych mogą Państwo obejrzeć filmy z udziałem polecanych przez nas maszyn Uniflex.

Działalność z maszynami Uniflex będzie łatwa, przyjemna i bezawaryjna.

«powrót