+48 91 562 05 70

2021-03-30

Gama produktów firmy Uniflex


Gama produktów firmy Uniflex

Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn i urządzeń niemieckiej firmy Uniflex. W naszej stałej ofercie posiadamy najważniejsze maszyny do profesjonalnej produkcji węży hydraulicznych takie jak:

Wszystkie polecane przez nas maszyny są nowe, posiadają certyfikaty dopuszczające je do pracy w zakładach hydrauliki siłowej. Oprócz profesjonalnych zakuwarek posiadamy także części zamienne do oferowanych przez nas maszyn oraz mniejsze urządzenia takie jak:

Do zakupu profesjonalnych maszyn Uniflex zachęcamy osoby rozpoczynające przygodę w branży hydrauliki siłowej i pneumatyki. Dla firm przygotowaliśmy pakiet startowy armatury hydraulicznej (węże, tuleje, zakucia) w preferencyjnych cenach. Proponujemy również pakiety startowe dla rozpoczynających działalność, zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzenia w zależności od potrzeb i zakresu Państwa działalności. Ponadto wszystkim naszym klientom oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń firmy Uniflex.

Zachęcamy do korzystania z naszych katalogów maszyn zamieszczonych na naszej stronie w zakładce - do pobrania. Także na naszych profilach firmowych w mediach społecznościowych (FB, YouTube) mogą Państwo obejrzeć filmy z udziałem polecanych przez nas maszyn Uniflex.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży maszyn Uniflex: Marcin Wójcik, Specjalista ds. Kluczowych Klientów, telefon: +48 91 819 00 76, mob.: +48 697 401 449 e-mail: marcin.wojcik@hydro-flex.pl

Działalność z maszynami Uniflex będzie łatwa i bezawaryjna.

Polecamy.

«powrót