2021-04-16

Pełna oferta hydrauliki siłowej


Pełna oferta hydrauliki siłowej

Hydraulika siłowa i pneumatyka to dwa obszary naszej stargardziej działalności. Od początku naszego funkcjonowania w branży hydrauliki siłowej tworzymy naszą ofertę opartą na najwyższej jakości produktach renomowanych producentów m.in. firmy Vitillo, EXITFLEX, RASTELLI-RACORDI, EATON czy Uniflex.

Nasza współpraca z producentami zaowocowała tym, iż zostaliśmy autoryzowanymi dystrybutorami produktów firmy Vitillo i Uniflex. Dzięki tak bliskiej współpracy możemy naszym klientom zaoferować bogatszy asortyment oraz szybszą dystrybucję zarówno asortymentu, jak i części zamiennych. Ponadto mamy możliwość przeszkolenia Państwa na miejscu w naszej firmie z obsługi maszyn i urządzeń, jak ma to miejsce w przypadku maszyn do produkcji węży hydraulicznych firmy Uniflex.

Pełna nasza oferta hydrauliki siłowej przedstawia się następująco:

W przypadku pneumatyki możemy zaoferować Państwu następujący asortyment:

Wszystkie nasze produkty dostępne są w naszym magazynie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8. Zachęcamy Państwa do składania zamówień telefonicznie pod numerem telefonu +48 91 562 05 70 oraz na email: biuro@hydro-flex.pl Zamówione produkty wysyłamy także spedycją. Nasze katalogi dostępne na naszej stronie w zakładce -do pobrania- ułatwią Państwu składanie zamówień.

Polecamy i zapraszamy.

«powrót