2021-04-23

Profesjonalne usługi naszej firmy


Profesjonalne usługi naszej firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją profesjonalnych przewodów i siłowników hydraulicznych. Zarówno węże jak i siłowniki wytwarzamy z produktów wysokiej jakości elementów oraz o szerokim zastosowaniu w wielu branżach przemysłowych. W przypadku przewodów mówimy o szerokiej gamie węży wysoko, średnio i niskociśnieniowych o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Natomiast siłowniki hydrauliczne produkujemy jednostronnego i dwustronnego działania. Do produkcji naszych siłowników używamy elementów wysokiej jakości, które przechodzą szczegółową kontrolę jakości oraz poddawane są próbie ciśnieniowej. Nasz dział techniczny świadczy także usługę regeneracji cylindrów, które pełnią bardzo dużą rolę w układach hydraulicznych.

Usługi jakie wykonujemy w naszym zakładzie w Stargardzie, ul. Przemysłowa 8, nie obejmują jedynie produkcji przewodów i siłowników hydraulicznych, ale także specjalizujemy się w obróbce metali CNC, którą wykonuje się w celu zmiany kształtów, wymiarów czy właściwości materiału. Obróbka metali obejmuje dwie metody skrawania - frezowanie i toczenie, które wykonujemy na maszynach sterowanych komputerowo, co bardzo mocno wpływa na wysoką jakość naszych usług. Obróbce poddajemy materiały począwszy od stali zwykłej poprzez stal nierdzewną, metale kolorowe aż po tworzywa sztuczne. Wyroby wykonujemy z materiałów własnych lub też z dostarczonych przez naszych klientów, zgodnie z dokumentacją techniczną.

Najnowszą naszą usługą jest produkcja przewodów stalowych z wykorzystaniem technologii gięcia CNC, która obejmuje gięcie następujących materiałów:

Oferujemy Państwu wyjątkowo wysoce dokładne i powtarzalne procesy o zakresie promieni gięcia od 20 do 200 mm. Maksymalny kąt gięcia to 190 stopni, maksymalna średnica zewnętrzna rurki stalowej to 38 mm a dokładność kąta gięcia wynosi ±0,1 stopni. Komputerowe sterowanie procesem gięcia gwarantuje wysoką powtarzalnością elementów, wyjątkową precyzję geometryczną oraz precyzyjną kontrolę przebiegu procesu.

Wszystkie nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów z całego kraju, jak i z zagranicy, dlatego zachęcamy Państwa do stałej i ścisłej współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy szybkie realizacje i wysoką jakość wykonania. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz profili społecznościowych na FB i YouTube, gdzie pokazujemy filmy z udziałem naszych produktów i naszych usług.

Polecamy.

«powrót