2022-05-06

Węże hydrauliczne MultiPRESS


Węże hydrauliczne MultiPRESS

MultiPRESS to nazwa węży hydraulicznych naszej własnej marki. Węże powstały z myślą o tym, żeby dostarczyć naszym klientom kompleksową ofertę węży hydraulicznych typu 1SN/1SC, 2SN/2SC, 4SP, 4SH oraz węży wzmocnionych SUPER 2K. MultiPRESSy są w stanie obsłużyć do 90% rynku hydrauliki siłowej i niemal każdą branżę.

Węże MultiPRESS w krótkim czasie stały się rozpoznawalne na polskim rynku hydrauliki siłowej. Wielu naszych klientów zdecydowało się na ich stały zakup, a opinie są bardzo pozytywne. Najczęściej nasi klienci doceniają trzy aspekty: jakość (90%), elastyczność (95%) oraz łatwość zakucia (90%). To wszystko sprawiło, że w 2023 roku zostaliśmy laureatem konkursu gospodarczego a węże hydrauliczne MultiPRESS zdobyły tytuł "Produkt roku 2022". Dziękujemy! Zachęcamy do przetestowania naszych węży w swoich firmach.

Węże standardowe MultiPRESS 1SN/2SN – to węże z jednym lub dwoma oplotami stalowymi, które są najpopularniejszymi wężami na rynku (w szczególności w branży rolniczej). Mają zastosowanie w układach hydrauliki siłowej o średnim oraz wysokim ciśnieniu roboczym. Posiadają standardowe parametry techniczne. Dostępne są u nas w średnicy od DN06 do DN50.

Węże gładkie MultiPRESS 1SC/2SC – to węże gładkie, które posiadają mniej gumy z zewnątrz. To powoduje, że stają się o wiele bardziej elastyczne – mogą stanowić więc część wymagających instalacji hydraulicznych, w których wąż intensywnie się porusza. Elastyczność sprawia, że wąż jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne (nie traci kształtu, nie przeciera się). Węże typu SC cechuje również ich lekkość, która pozwala na odciążenie układu hydraulicznego oraz to, że są cieńsze od pozostałych węży hydraulicznych co z kolei umożliwia zaoszczędzenie miejsca w układzie hydraulicznym, co często stanowi jeden z kluczowych elementów dla użytkowników maszyn. Kolejnym atutem tego typu węży jest to, że pomimo zewnętrznej pracy np. na budowie zachowują one większą czystość niż węże bandażowane. Brud nie przylega tak bardzo do gumy i można go w prosty sposób wyczyścić.

Węże spiralne MultiPRESS 4SP/4SHprzewyższają normę EN 856 oraz ISO 18752. Zostały przetestowane dla 800.000 cykli pracy! Są przeznaczone do pracy na bardzo wysokich ciśnieniach roboczych. Wytrzymują one pracę w naprawdę ciężkich warunkach, dlatego doskonale sprawdzą się w ciężkim sprzęcie budowlanym czy leśniczym. Mimo dużego wzmocnienia w postaci stalowych oplotów zachowują wysoką elastyczność (mają znacznie zmniejszony promień gięcia np. dla 4SP DN20 wynosi on 200mm). Ich zaletą jest również to, że wyjątkowo łatwo się skórują.

Węże wzmocnione MultiPRESS SUPER 2K - to węże o podwyższonych parametrach pracy w stosunku do innych węży dwuoplotowych. Przewyższają normę EN 857 oraz ISO 11237. Można ich używać na wyższe ciśnienia robocze, są też bardzo elastyczne, ponieważ posiadają mniejsze promienie gięcia. Ten model oprócz tego, że jest odporny na warunki atmosferyczne takie jak mróz czy deszcz to odporny jest także na ozon. Aby potwierdzić większą wytrzymałość węża i jego wyższe parametry został on przetestowany dla ponad 1 000 000 cykli pracy!

Tutaj dostępny jest katalog naszych węży - katalog węży MultiPRESS. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

«powrót