+48 91 562 05 70

2022-05-06

Węże hydrauliczne MultiPRESS


Węże hydrauliczne MultiPRESSNa pewno słyszeliście już Państwo o nazwie MultiPRESS – marce własnej Hydro-Flex. Pierwsze węże naszej marki wprowadziliśmy na rynek już 6 lat temu. Przez ten okres testowaliśmy nasze produkty i pracowaliśmy nad rozwiązaniami, które umożliwiły udoskonalenie naszej oferty.

Po dogłębnej analizie rynkowej i zbadaniu potrzeb klientów podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej oferty o kolejne typy węży – tak żeby móc dostarczyć każdemu kompleksową ofertę węży hydraulicznych naszej marki.

Na gamę MultiPRESSów składają się teraz:

MultiPRESS 1SN i 2SN – są to sprawdzone rynkowo, najpopularniejsze węże hydrauliczne o standardowych parametrach i szerokim zastosowaniu. MultiPRESS 1SC i 2SC SMOOTH – są to węże gładkie inaczej tzw. węże śliskie, które cechują się przede wszystkim wysoką elastycznością. MultiPRESS 4SP i 4SH SPIRAL – są to węże hydrauliczne wysokociśnieniowe stworzone dla układów o bardzo wysokich ciśnieniach roboczych, dlatego są odpowiednio wzmocnione, tak by wytrzymać pracę w trudnych warunkach. MultiPRESS SUPER 2K – jest to ulepszony wąż o podwyższonych parametrach pracy. Z tego względu jest on bardziej elastyczny oraz odporny na warunki atmosferyczne.

Jako właściciel marki wspieramy klienta w doborze zakuć do węży. Przetestowaliśmy i wybraliśmy odpowiednie zakucia hydrauliczne do każdego rodzaju MultiPRESSa. Oprócz doradztwa technicznego zajmujemy się także produkcją przewodów hydraulicznych.

Nasi handlowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z naszą marką. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

«powrót