+48 91 562 05 70

2016-02-24

Węże hydrauliczne Vitillo Premier


Węże hydrauliczne Vitillo PremierChcielibyśmy Państwa poinformować, że nasza oferta została rozszerzona o nowy wąż hydrauliczny Premier 2SC produkowany przez dobrze znaną i gwarantującą wysoką jakość włoską firmę Vitillo.

Węże te mogą pracować przy znacznie wyższym ciśnieniu roboczym niż standardowe przewody 2SN/2SC (przewyższają o 30% normę EN857).

Wytrzymują one więcej cykli pracy (testowane dla 400.000 cykli przy ciśnieniu o 20% większym od maksymalnego ciśnienia roboczego.

Węże te są zatwierdzone przez MSHA, a więc są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i higieny pracy w kopalniach, a co za tym idzie minimalizują one ryzyko wypadków oraz zagrożenie dla zdrowia.

Charakteryzują się one nie tylko wyższą wytrzymałością, ale również są trudnościeralne oraz posiadają mniejsze promienie zginania.

W ramach przypomnienia Vitillo jest to włoski producent węży, zakuć oraz tulejek do węży hydraulicznych, który istnieje na rynku od 1991 roku. Posiada certyfikaty zgodne z normą UNI EN ISO 9001 oraz dopuszczające produkty do przemysłu górniczego i morskiego.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.

«powrót