+48 91 562 05 70

Zakuwarki do węży

Ważnym kierunkiem naszego działania jest dystrybucja maszyn do produkcji, cięcia i skórowania węży hydraulicznych, renomowanej niemieckiej firmy UNIFLEX.

Uniflex jest globalnym koncernem, mającym swoje oddziały na całym świecie, produkuje maszyny m.in. dla takich uznanych firm jak Hansa-Flex, Parker oraz Gates - jest to najlepsza recenzja dla tych produktów.

Ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji maszyn stawia firmę Uniflex w gronie światowych liderów tej branży. Dzięki najnowocześniejszej technologi i jakości "Made in Germany" urządzenia Uniflex spełniają najwyższe wymagania klientów. Niezawodność w działaniu, solidne wykonanie i prosta obsługa sprawia, iż maszyny do produkcji węży Uniflex są jednymi z najczęściej kupowanych maszyn tego typu w Polsce.

Nasz firma jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki Uniflex, gwarantujemy korzystne ceny, serwis oraz szkolenie z zakresu obsługi maszyn.

Posiadamy w sprzedaży małe prasy z ręczną pompą hydrauliczną przeznaczone do małych warsztatów oraz napraw w miejscu awarii, a także prasy z silnikiem elektrycznym zasilane z akumulatora 12V lub 24V, które z powodzeniem można wykorzystać do wyposażenia samochodów serwisowych.

Oferujemy również elektrohydrauliczne urządzenia do seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych:

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzenia w zależności od potrzeb i zakresu Państwa działalności. Naszym klientom oferujemy również bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń.

Uwaga!!! Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność.

Dla rozpoczynających działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy pakiet startowy armatury (węże hydrauliczne, tuleje zaciskowe, końcówki do węży) w preferencyjnych cenach. Proponujemy również pakiety startowe dla firm rozpoczynających działalność, zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale produkty.