Zakuwarki do węży

Nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn do produkcji, cięcia i skórowania węży hydraulicznych niemieckiej firmy UNIFLEX. Uniflex produkuje maszyny dla takich firm jak Hansa-Flex, Parker oraz Gates – jest to najlepsze potwierdzenie ich jakości. Ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji maszyn stawia firmę Uniflex w gronie światowych liderów tej branży. Dzięki najnowocześniejszej technologii i jakości "Made in Germany" urządzenia Uniflex są żywotne, niezawodne w działaniu, solidnie wykonane i proste w obsłudze. Dzięki temu to jedne z najczęściej kupowanych maszyn tego typu w Polsce. Dzięki zastosowanej technologii łożysk ślizgowych zakuwarki Uniflex jako jedyne na rynku są niesmarowalne.

Jako Autoryzowany Dystrybutor zapewniamy:

 • doradztwo techniczne na każdym etapie zakupu
 • dostęp do części zamiennych wszystkich maszyn
 • korzystne ceny
 • gwarancje oraz serwis maszyn
 • materiały pomocnicze np. tabele zaciśnięć tulei
 • bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi zakupionych maszyn
 • imienne certyfikaty dla każdej osoby przechodzącej szkolenie
 • Nasza oferta:

   1) Zakuwarki serwisowe – produkowane do użytku z przeznaczeniem warsztatowym. Możemy zaproponować Wam chociażby prasy z silnikiem elektrycznym zasilane z akumulatora 12V lub 24V, które z powodzeniem można wykorzystać do wyposażenia samochodów serwisowych. Parametry zaciskania zakuwarek serwisowych różnią się w zależności od modelu. Przykładowo najpopularniejszy model ostatnich lat - zakuwarka HM 2OO zakuje węże hydrauliczne do średnicy 1.1/4" (DN32) oraz węże przemysłowe do średnicy 2" (DN50). Takie parametry spełnia także zakuwarka SC 3 ECOLINE. Z kolei zakuwarka SH 4 ECOLINE oraz SH 6 ECOLINE zakuje węże hydrauliczne do średnicy aż 2".

   2) Zakuwarki mobilne – to zakuwarki wyposażone w ręczną pompę hydrauliczną. Są kompaktowe, lekkie i nie potrzebują podłączenia do prądu więc idealnie sprawdzą się dla mobilnych ekip serwisowych. Popularnym modelem zakuwarki mobilnej jest UG16. Zestaw szczęk dołączony do tej maszyny jest w stanie obsłużyć średnice węży jedno i dwuoplotowych w zakresie od DN06 do DN25. Polecamy także model SH 2 M H2, który posiada wygodny uchwyt do bezproblemowego przenoszenia zakuwarki.

   3) Zakuwarki przemysłowe – przeznaczone do seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych. Ich parametry zaciskania również zależą od modelu. Zakuwarka HM 325 zakuje węże hydrauliczne do 2"(DN50) oraz przemysłowe do 4″ (DN100). Zakuwarka HM 400 zakuje węże hydrauliczne aż do 3" (DN80) oraz przemysłowe do 6" (DN150).

  Oprócz zakuwarek do węży hydraulicznych dostarczamy także inne maszyny do produkcji przewodów: skórowarki, bezpyłowe przecinarki, stoły testowe czy urządzenia do znakowania węży.

  Uwaga! Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność.

  Dla firm rozpoczynających działalność w branży hydrauliki siłowej, oprócz maszyn oferujemy także indywidulanie dobrane pakiety startowe armatury (węże hydrauliczne, tuleje zaciskowe, końcówki do węży) w promocyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

  Skontaktuj się

  Zakuwarka Uniflex Zakuwarka Uniflex