Węże przemysłowe

Nasza oferta na węże przemysłowe oparta jest w głównej mierze na wężach następujących producentów: SEMPERIT, EXITFLEX/POLYHOSE oraz TUBI GOMMA. Szeroki asortyment produkowanych przez te firmy węży jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających odbiorców. Oferowane przez nas węże znajdują zastosowanie w wielu aplikacjach, gdzie medium to woda, powietrze, oleje, benzyny itd.

Węże ssawne. Oferujemy szeroki wybór węży ssawnych włoskiej firmy TUBI GOMMA. Gładkie węże ssawne występują w zakresie średnic od 1” do 6”. Posiadamy również w swojej ofercie węże ssawne karbowane o bardzo małym promieniu gięcia. Przeznaczone są do przesyłu produktów ropopochodnych (olej, benzyna), a także wody i substancji spożywczych

Węże olejoodporne. Węże do benzyny i oleju austriackiej firmy SEMPERIT występują w zakresie ciśnień: 10 bar, 25 bar oraz 40 bar. Są to węże typu: TU-10, TU-25 i TU-40. Pracują one w zakresie temperatur: -40st - +80st. I posiadają odporną na ścieranie warstwę zewnętrzną. Średnice wew. 6mm-25mm.

Węże do powietrza. Najpopularniejszym wężem do sprężonego powietrza jest wąż SEMPERIT MP 20 EPDM, jest to 20 barowy wąż pracujący w zakresie temperatur -40st. +95st. Zakres występujących średnic: 6mm-38mm.

Węże do wody. Proponujemy ekonomiczne, elastyczne węże przeznaczone do przesyłu wody przemysłowej austriackiej firmy SEMPERIT typu IW-6 oraz FKE. Ciśnienie robocze tych węży to 6 bar, temperatura pracy -30st. /+70st. Zakres średnic 10mm - 25mm.

Węże trudnościeralne. Posiadamy węże do piaskowania, śrutowania, tynkowania, do transportu betonu oraz węże do silosów. Charakteryzują się one bardzo dużą wytrzymałością warstwy wewnętrznej i zewnętrznej na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie.

Oprócz wyżej wspomnianych węży możemy zaproponować również węże do substancji spożywczych, do pary i gorącej wody, do substancji chemicznych oraz węże do do gazów i substancji ropopochodnych. Oferujemy także węże PCV.

Skontaktuj się