węże hydrauliczne

Dział węży hydraulicznych jest jednym z kluczowych w naszej firmie. Współpracując z takimi firmami jak: BRIDGESTONE czy CARGOTEC zostaliśmy zobligowani do utrzymania stałego, wysokiego poziomu oferowanych przez nas elementów, w tym węży hydraulicznych. Oferta nasza obejmuje węże hydrauliczne renomowanych producentów:

W stałej ofercie posiadamy węże z jednym, dwoma lub czterema oplotami, a także węże sześciooplotowe, w zakresie średnic od DN05 do DN50 typu 1/2 SN, 1/2 SC, 4SP, 4SH, R13, R15 itp.

Posiadamy również w swojej ofercie węże hydrauliczne specjalnego przeznaczenia np: wąż hydrauliczny podwójny typu SC amerykańskiej firmy GATES, warstwa zewnętrzna jest gładka i ma podwyższoną odporność na ścieranie, przeznaczony głównie do takich maszyn jak: MANITOU, JCB oraz węże hydrauliczne na podwyższone ciśnienie pracy i o małym promieniu zgięcia włoskiego producenta firmę Vitillo.

Natomiast węże hydrauliczne Vitillo ELASTIC 5000 oraz ELASTIC 6000 to cztero lub sześciooplotowe węże ekstremalnie giętkie i wytrzymałe, używane wszędzie tam gdzie węże są narażone na częste zginanie i intensywną pracę.