o naszej firmie

Firma Hydro-Flex jest prywatnym przedsiębiorstwem działającym w szeroko pojętej branży hydrauliki siłowej. Właśnie hydraulika siłowa była tą dziedziną od której rozpoczęliśmy swoją działalność w marcu 2007 roku w Stargardzie Szczecińskim. Od samego początku przyświecają nam zasady:

Podstawową działalnością firmy jest produkcja oraz serwis węży hydraulicznych, sprzedaż hurtowa elementów hydrauliki siłowej, a także regeneracja i produkcja cylindrów hydraulicznych. Nasz asortyment to produkty renomowanych i znanych producentów (VITILLO, EXITFLEX, TEKNOHOSE, SEMPERIT, RASTELLI-RACORDI, UNIFLEX, DNP, EATON...), jest on w stanie zaspokoić potrzeby bardzo szerokiej grupy klientów. W stałej ofercie posiadamy:

Ponadto jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych (zakuwarki do węży, urządzenia do bezpyłowego cięcia węży, urządzenia do skórowania i znakowania) niemieckiej firmy UNIFLEX

W trosce o naszych klientów, stale poszerzamy asortyment towarów i usług, a nasi doświadczeni pracownicy służą fachowym doradztwem w doborze przewodów oraz elementów hydrauliki siłowej.

Odbiorcy hurtowi mogą liczyć na szybkie dostawy zakupionych towarów. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar w ciągu 24 godz. Gwarantujemy dostawę zakupionego towaru następnego dnia, w przypadku złożenia zamówienia do godziny 12.00 dnia poprzedniego.

Od początku swojej działalności, priorytetem naszej firmy była wysoka jakość oferowanych towarów z zakresu hydrauliki siłowej oraz solidność oferowanych usług. Mimo pozytywnej opinii naszych klientów wynikającej z dotychczasowej współpracy, stale staramy się pogłębiać naszą wiedzę, uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz targach. Szkolenia i spotkania branżowe nie tylko pozwalają nam poznawać nowości na rynku hydrauliki siłowej, ale również dają okazję do bezpośrednich kontaktów z naszymi klientami i dostawcami, co często owocuje poszerzeniem naszego asortymentu towarów oraz usług.