O naszej firmie

Firma Hydro-Flex jest prywatnym przedsiębiorstwem rodzinnym działającym na rynku hydrauliki siłowej. Siedziba firmy mieści się w Stargardzie w województwie zachodniopomorskim. Naszą wartością jest ponad 16-letnie doświadczenie w branży oraz doświadczony, zgrany zespół. Jesteśmy firmą otwartą na współpracę i rozwój. Na co dzień motywujemy się naszym hasłem „Dajemy siłę hydraulice!”

Podstawową działalnością naszego przedsiębiorstwa jest produkcja oraz serwis przewodów hydraulicznych, sprzedaż hurtowa elementów hydrauliki siłowej oraz sprzedaż maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych. Nasz asortyment opiera się na produktach światowych producentów takich jak: VITILLO, RASTELLI-RACORDI, EXITFLEX/POLYHOSE, UNIFLEX czy DNP.

Jesteśmy dumnym właścicielem marki MultiPRESS, pod którą oferujemy węże hydrauliczne. W 2023 roku zostaliśmy laureatem konkursu gospodarczego, a nasze węże MultiPRESS zdobyły tytuł „PRODUKT ROKU 2022”. To niewątpliwie jeden z naszych większych sukcesów. Jesteśmy także autoryzowanym dystrybutorem produktów włoskiej marki VITILLO oraz urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych, takich jak zakuwarki do węży niemieckiej firmy UNIFLEX.

W stałej ofercie posiadamy:

Od początku stawiamy na jakość towarów oraz profesjonalną obsługę i serwis oparty na spełnianiu potrzeb klienta. Stale poszerzamy nasz asortyment i zapewniamy szybkie terminy realizacji. Staramy się zapewnić swoim klientom jak najkorzystniejsze ceny. Stale pogłębiamy naszą wiedzę, uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz targach. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!