+48 91 562 05 70

O naszej firmie

Firma Hydro-Flex jest prywatnym przedsiębiorstwem rodzinnym działającym w szeroko pojętej branży hydrauliki siłowej. Właśnie hydraulika siłowa była tą dziedziną od której rozpoczęliśmy swoją działalność w marcu 2007 roku w Stargardzie. Od samego początku stawiamy na:

Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja oraz serwis węży hydraulicznych, sprzedaż hurtowa elementów hydrauliki siłowej, sprzedaż maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych a także regeneracja i produkcja siłowników hydraulicznych. Nasz asortyment to produkty renomowanych i cenionych producentów takich jak VITILLO, EXITFLEX, RASTELLI-RACORDI, UNIFLEX czy DNP. Jesteśmy także dumnym właścicielem węży hydraulicznych MultiPRESS. W stałej ofercie posiadamy:

Ponadto jesteśmy oficjalnym dystrybutorem urządzeń do produkcji przewodów hydraulicznych takich jak zakuwarki do węży, urządzenia do bezpyłowego cięcia węży, urządzenia do skórowania i znakowania niemieckiej firmy UNIFLEX.

Nasze ponad 15-letnie doświadczenie w branży pozwala nam stale poszerzać asortyment towarów i usług, a nasi wyszkoleni pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają w doborze odpowiednich przewodów oraz elementów hydrauliki siłowej.

Odbiorcy hurtowi mogą liczyć na szybką realizacje zleceń. Dzięki współpracy z firmami kurierskimi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar w ciągu 24 godz. Gwarantujemy dostawę zakupionego towaru następnego dnia, w przypadku złożenia zamówienia do godziny 12.00 dnia poprzedniego.

Od początku swojej działalności, priorytetem naszej firmy była wysoka jakość oferowanych towarów z zakresu hydrauliki siłowej oraz solidność oferowanych usług. Stale staramy się pogłębiać naszą wiedzę, uczestnicząc w branżowych szkoleniach oraz targach. Szkolenia i spotkania branżowe nie tylko pozwalają nam poznawać nowości na rynku hydrauliki siłowej, ale również dają okazję do bezpośrednich kontaktów z naszymi klientami i dostawcami, co często owocuje poszerzeniem naszego asortymentu towarów oraz usług.