+48 91 562 05 70

Węże hydrauliczne


węże hydrauliczne exitflex, teknohose, semperit

Oferujemy Państwu wysokiej jakości węże hydrauliczne szwajcarskiej firmy EXITFLEX oraz włoskiej VITILLO (dawniej Teknohose). Węże posiadają atest górniczy firmy Vitillo. W naszym asortymencie znajdują się węże hydrauliczne w kilku wariantach. W sprzedaży dostępne są zarówno węże o uniwersalnym zastosowaniu, jak i produkty przeznaczone do konkretnych urządzeń. Oferujemy węże hydrauliczne do maszyn rolniczych i budowlanych, a także węże przemysłowe. Węże hydrauliczne wykorzystywane są w układach hydrauliki siłowej.

Producent węży hydraulicznych

W stałej ofercie dostępne są węże z jednym, dwoma lub czterema oplotami stalowymi, a także węże hydrauliczne sześcio-oplotowe. W zakresie średnic od DN05 do DN50 mm typu 1/2-SN, 1/2-SC, 4SP i 4SH, R13, R15 itp. Węże typu 4SP oraz 4SH włoskiej firmy VITILLO spełniają potrzeby najbardziej wymagających Klientów, zarówno z uwagi na podwyższony zakres ciśnienia, jak i na większą elastyczność i trwałość. Jako producent węży hydraulicznych dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i konkurencyjne ceny.

Węże hydrauliczne Gates

Dodatkowo posiadamy w sprzedaży specjalistyczne węże hydrauliczne typu SC (pojedyncze oraz podwójne) amerykańskiej firmy GATES. Węże hydrauliczne Gates charakteryzują się wysoką odpornością na ścieranie zewnętrznej warstwy gum. Jest to niezwykle istotny element pracy tych węży na rolkach w maszynach MANITOU, JCB itp. Dodatkowo proponujemy Państwu osłony spiralne na wszystkie typy węży. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

«powrót