+48 91 562 05 70

Szybkozłącza hydrauliczne


hydro flex

Do łatwego i szybkiego łączenia przewodów układu hydraulicznego potrzebne są specjalne elementy – szybkozłącza hydrauliczne, są one przeznaczone do pracy pod wysokim ciśnieniem. Produkuje się je ze stali zwykłej, nierdzewnej lub mosiądzu. Łączy się je ze sobą bez użycia narzędzi, co prowadzi do oszczędności czasu i energii przy rozpinaniu i zmienianiu połączeń hydraulicznych. Szybkozłącza znacząco ułatwiają więc pracę z urządzeniami wykorzystującymi wymienne elementy układu hydraulicznego.

Po rozpięciu szybkozłącza zarówno gniazdo jak i wtyk całkowicie odcinają przepływ cieczy. Połączenia zmontowane za pomocą szybkozłączy są stuprocentowo szczelne, a przepływ możliwy w obie strony. Większość konstrukcji pozwala na obracanie złączonych węży hydraulicznych, dzięki czemu unikamy naprężeń wywoływanych ruchami pracującej maszyny. Zalety te wynikają ze specyficznej budowy szybkozłączy.

Oferta szybkozłączy hydraulicznych firmy Hydro-Flex w głównej mierze oparta jest na produktach firmy DNP, ale możemy zaoferować również produkty Faster oraz Tema. Dysponujemy szerokim zakresem szybkozłączy hydraulicznych wtykanych, skręcanych i suchoodcinających z gwintami metrycznymi oraz calowymi, na ciśnienia robocze do 700 bar. Oferujemy również szybkozłącza rolnicze skręcane starego typu z gwintami M18x1,5, M20x1,5 oraz M22x1,5.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty szybkozłączy hydraulicznych. Oferujemy również zaślepki do szybkozłączy oraz inne akcesoria. Zapewniamy naszym Klientom atrakcyjne ceny produktów oraz wysoką jakość. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu w wyborze produktów odpowiednich do indywidualnych potrzeb.

«powrót