Regeneracja siłowników


hydro flex

Ciężki sprzęt pracujący w trudnych warunkach, narażony jest na liczne uszkodzenia. Główną przyczyną tych uszkodzeń są:

Nasza firma podejmuje się regeneracji różnego typu siłowników. Dzięki wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze, usługi nasze wykonywane są profesjonalnie, i szybko.

Oprócz regeneracji siłowników, zajmujemy się ich produkcją pod indywidualne zamówienia klientów. Naszym atutem jest możliwość produkcji nawet małych serii nie tylko typowych siłowników.

Siłowniki naszej produkcji mają zastosowanie w wielu typach maszyn i urządzeń. Produkujemy siłowniki jednostronnego i dwustronnego działania. W naszych cylindrach stosujemy mocowania zgodne z potrzebami i zaleceniami klientów.

Materiały stosowane przez nas do produkcji i regeneracji siłowników to tylko wysokiej jakości komponenty: rury na cylindry, tłoki, dławnice, dna, przyłącza i uszy. Zarówno w produkcji jaki i regeneracji siłowników oferujemy Państwu krótkie terminy i wysoką jakość naszych wyrobów oraz usług. Najczęściej wymieniane przez nas elementy siłownika to uszczelki i tłoczyska. Wszystkie cylindry poddajemy kontroli i sprawdzamy ciśnieniowo.

Zapraszamy do współpracy.

«powrót