+48 91 562 05 70

Produkcja przewodów hydraulicznych


Produkcja przewodów hydraulicznych

Współczesny przemysł, rolnictwo czy górnictwo nie mogłyby funkcjonować bez przewodów hydraulicznych, przesyłających media ciekłe i gazowe pomiędzy poszczególnymi elementami często bardzo skomplikowanych systemów. Przewody te (zbudowane z węży hydraulicznych i armatury) pełnią swoją funkcję w niezwykle trudnych i wymagających warunkach, a od ich niezawodności zależy nie tylko efektywność realizowanych procesów, ale także bezpieczeństwo zaangażowanych w nie ludzi. Dlatego tak istotne jest, aby produkowano je z materiałów najwyższej jakości i właściwie dobierano do konkretnych zadań.

Jedną z podstawowych działalności firmy Hydro-Flex jest właśnie produkcja przewodów hydraulicznych do większości maszyn i urządzeń. Dysponujemy wszystkimi typami zakuć do sprzętu ciężkiego, wózków widłowych oraz do maszyn budowlanych, rolniczych, górniczych, leśnych i przemysłowych. Specjalizujemy się w produkcji kompletnych przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych. Oferujemy węże o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Posiadamy również szeroką ofertę zakuć, tulei zaciskowych i szybkozłączy hydraulicznych, od jakości których również zależy to, czy wąż pracować będzie bez zarzutów.

Produkcja węży hydraulicznych odbywa się zawsze według specyfikacji konkretnego urządzenia, w jakim mają zostać wykorzystane. Wysokiej jakości elementy oraz odpowiednie maszyny do produkcji węży sprawiają, że nasze przewody spełniają oczekiwania klientów zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym. Gwarantujemy bardzo długą żywotność produktów. Na każdym etapie współpracy wspieramy naszych Klientów, doradzając i pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań. Dla Klientów ze Stargardu i okolic prowadzimy 24-godzinny serwis węży hydraulicznych. W razie potrzeby prosimy o telefon pod numer 665 820 777.

«powrót