Produkcja przewodów hydraulicznych


Produkcja przewodów hydraulicznych

Współczesny przemysł, branża rolnicza, górnicza czy branża budowlana nie mogłyby funkcjonować bez przewodów hydraulicznych, przesyłających media ciekłe i gazowe pomiędzy poszczególnymi elementami skomplikowanych systemów hydrauliki wysokiego ciśnienia. Przewody te (zbudowane z węży hydraulicznych, końcówek do węży oraz tulei) pełnią swoją funkcję w trudnych i wymagających warunkach, a od ich niezawodności zależy nie tylko efektywność realizowanych procesów, ale także bezpieczeństwo zaangażowanych w nie ludzi. Dlatego tak istotne jest, aby produkcją przewodów zajmowały się osoby doświadczone.

Seryjna produkcja przewodów hydraulicznych

Jedną z usług firmy Hydro-Flex jest właśnie seryjna produkcja przewodów hydraulicznych. Zakuwamy węże hydrauliczne oraz węże teflonowe PTFE. Dysponujemy wszystkimi typami zakuć do sprzętu ciężkiego, wózków widłowych oraz do maszyn budowlanych, rolniczych, górniczych, leśnych i przemysłowych. Specjalizujemy się w produkcji kompletnych przewodów hydraulicznych wysoko, średnio i niskociśnieniowych. Oferujemy węże o dowolnej długości na ciśnienia robocze do 700 bar. Posiadamy również szeroką ofertę końcówek do węży, tulei zaciskowych i szybkozłączy hydraulicznych, od jakości których w dużej mierze zależy to, czy wąż pracować będzie bez zarzutów.

Dlaczego Hydro-Flex?

 • Jesteśmy doświadczeni w tym co robimy. Zakuliśmy już dla Was setki tysięcy przewodów.
 • Jesteśmy efektywni. Do produkcji przewodów hydraulicznych używamy najwyższej jakości maszyn marki Uniflex.
 • Prowadzimy wewnętrzny system kontroli jakości wyprodukowanych przewodów.
 • Nasza oferta jest kompleksowa. Dysponujemy wszystkimi typami zakuć oraz węży hydraulicznych, węży teflonowych, węży termoplastycznych oraz przemysłowych.
 • Ufamy jakości naszych produktów. Na każdy przewód zmontowany z komponentów marki Vitillo przyznajemy roczną gwarancję.
 • Dajemy Wam możliwość stosowania przewodów składających się z produktów jednego producenta, co gwarantuje bezpieczeństwo i kompatybilność.
 • Oferujemy produkty typu standard jak i premium.
 • Na każdym etapie współpracy wspieramy naszych Klientów, doradzając i pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym!

  Skontaktuj się

  Produkcja przewodów Produkcja przewodów  «powrót