+48 91 562 05 70

Tuleje zaciskowe


hydro flex

Węże hydrauliczne stanowią dziś podstawowe wyposażenie różnorodnych zakładów przemysłowych, w których łączą ze sobą poszczególne elementy układów hydraulicznych. Znajdują zastosowanie także w górnictwie, budownictwie, rolnictwie i wielu innych branżach, stanowiąc kluczowy element układów hydrauliki siłowej. Ponieważ węże hydrauliczne są często intensywnie eksploatowane w ekstremalnych warunkach, niezwykle istotna jest ich jakość wykonania i właściwe dobieranie ich do konkretnych zadań. Liczy się tutaj nie tylko materiał, z jakiego przewody są wykonane, ale także jakość zastosowanych zakuć i tulejek. Do elementów o kluczowym znaczeniu należą z pewnością tuleje zaciskowe.

Tuleje do węży – oferta

Tuleje do węży służą do zaciskania końcówek w przewodach hydraulicznych. Zarówno tych wykonanych z gumy z wzmocnieniem stalowym, jak również węży ze wzmocnieniem tekstylnym albo węży ssawno-tłocznych ze spiralą z drutu stalowego. Same tuleje produkuje się głównie ze stali ocynkowanej, ale również stali nierdzewnej. W ofercie firmy Hydro-Flex znajdziecie Państwo szeroki wybór tulei zaciskowych do różnych zastosowań:

Naszymi głównymi dostawcami są włoskie firmy Vitillo oraz Rasteli Raccordi. Współpraca z renomowanymi producentami to gwarancja najwyższej jakości, która z pewnością sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań również do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich tulei zaciskowych do węży hydraulicznych.

«powrót