Węże do wody


Węże do wody

Węże do wody stanowią kluczowy element wielu instalacji, w których transportować mogą wodę gorącą i zimną, czystą lub zanieczyszczoną. Węże wykorzystywane są również w wielu gałęziach przemysłu, w których woda może być zarówno jedną ze składowych wytwarzanego produktu, jak i służyć do obrabiania go lub czyszczenia, albo do chłodzenia użytkowanych w zakładzie maszyn. Bez węży do wody nie mogłyby dzisiaj funkcjonować gospodarstwa rolne, w których węże służą do nawadniania upraw. Używa się ich również do układów chłodzenia w samochodach i innych maszynach i urządzeniach.

W ofercie firmy Hydro-Flex dostępne są ekonomiczne, elastyczne węże do przesyłu wody przemysłowej oraz innych mediów płynnych. Oferujemy węże austriackiej firmy Semperit typu IW-6 oraz FKE. Ciśnienie robocze tych węży to 6 bar, temperatura pracy -30st./+70st, a zakres średnic 10mm - 25mm. Węże wykonane są z gumy SBR, PVC i poliuretanu.

Węże wysokociśnieniowe

W swojej ofercie posiadamy również węże do myjek wysokociśnieniowych, których temperatura pracy wynosi do 155 stopni C. Węże tego rodzaju, służące do transportowania cieczy pod wysokim ciśnieniem, wyróżniają się specyficzną, wzmocnioną budową. Umieszczona w nich stalowa siatka zapewnia im wytrzymałość, a wykonana z gumy syntetycznej warstwa zewnętrzna – odporność na działania czynników zewnętrznych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty węży do wody. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Państwu w wyborze produktów najodpowiedniejszych do indywidualnych potrzeb. Wysoka jakość i atrakcyjna cena węży dostępnych w naszym sklepie z pewnością zadowolą każdego Klienta.

«powrót