Gięcie rur CNC


hydro flexW naszej ofercie znajdują się profesjonalne i kompleksowe usługi produkcji przewodów stalowych z wykorzystaniem technologii gięcia CNC. Główne zalety tej technologii to wysoka dokładność i powtarzalność.

Zakres naszych możliwości obejmuje gięcie rur profili okrągłych. kwadratowych oraz prostokątnych, a w przypadku prętów przekrojów okrągłych jak i kwadratowych. Mamy możliwość gięcia stali zwykłej, nierdzewnej oraz aluminium. Zakres promieni gięcia wynosi od 20 do 200mm. Maksymalna średnica zewnętrzna rurki stalowej to 38mm. Maksymalny kąt gięcia wynosi 190 stopni. Dokładność kąta gięcia wynosi 0,1 stopni.

Usługę gięcia CNC jak również pozostałe usługi w naszej firmie takie jak obróbka CNC czy regeneracja siłowników obsługuje grupa doświadczonych i wyszkolonych pracowników. Dysponujemy odpowiednio wyposażonym zapleczem, co umożliwia nam realizację projektów o różnorodnym stopniu skomplikowania. Cenimy sobie zadowolenie i satysfakcję klienta dlatego też zwracamy szczególną uwagę na jakość i precyzję wykonywanych usług.«powrót