Zawory hydrauliczne


hydro flex

Nasza firma dostarcza wysokiej jakości zawory hydrauliczne z przeznaczeniem dla rolnictwa, budownictwa i przemysłu. Bazujemy na zaworach wytwarzanych przez znanych europejskich producentów: Pister oraz Oleodinamica Marchesini. Nasza oferta na zawory obejmuje:

Zawór kulowy dwudrożny to zawór ręczny i stosuje się go w celu zamknięcia przepływu oleju na pojedynczej linii układu hydraulicznego. Z kolei zawór kulowy trójdrożny (również ręczny) umożliwia przełączenie przepływu na dwóch niezależnych liniach układu - jedna linia zostaje odcięta od przepływu, natomiast druga uzyskuje pełen przepływ oleju.

Zawór zwrotny bliźniaczy VBPDE posiada w środku dwa zawory kulowe i ma zawsze cztery porty (w różnych konfiguracjach). Jest on przeznaczony do blokowania ruchu tłoczyska siłownika hydraulicznego w obu kierunkach. Posiada różne przepustowości - w zależności od rozmiaru.

Zawór przelewowy VMP służy do regulacji ciśnienia w układzie hydraulicznym. Jest nazywany zaworem bezpieczeństwa, ponieważ chroni układ przed nagłym przeciążeniem i wzrostem ciśnienia. Posiada w swojej budowie pokrętło regulacyjne oraz podłączenie pod manometr, co pozwala nam ustawić odpowiednie ciśnienie.

Zawór dławiący VRFB reguluje przepływ oleju w obu kierunkach. Regulacja następuje za pomocą pokrętła. Zawór dławiąco-zwrotny VRFU reguluje przepływ tylko w jednym kierunku. W drugim kierunku przepływ pozostaje swobodny. Zawór zwrotny VU zamyka przepływ oleju w jednym kierunku, pozwalając na swobodny przepływ w kierunku przeciwnym.

Zawór zabezpieczający przed pęknięciem przewodu VUBA składa się z dwóch elementów - korpusu i wkładu. Zabezpiecza siłowniki hydrauliczne w sytuacji wystąpienia awarii. Podczas pęknięcia przewodu zamyka on przepływ oleju hydraulicznego, zabezpieczając przed utratą oleju znajdującego się w siłowniku oraz przed nagłym opuszczeniem przyczepy.

Jeśli poszukują Państwo jakichkolwiek zaworów do układów hydrauliki siłowej, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Skontaktuj się

«powrót