+48 91 562 05 70

Zakuwarki do węży


hydro flex

Zakuwanie węży hydraulicznych - proces ten rozpoczyna się od dobrania odpowiedniego węża hydraulicznego i przycięcia go na pożądaną długość. Następnie na jego końcu umieszcza się tuleję zaciskową, do otworu zaś wkłada końcówkę. Kolejny krok to umieszczenia węża hydraulicznego w maszynie, zwanej potocznie zakuwarką do węży, w której ustawić należy odpowiednią średnicę zakucia. Podczas zakuwania przewodu hydraulicznego należy wziąć pod uwagę także inne jego parametry, węże różnią się bowiem od siebie nie tylko średnicą, ale także grubością, oplotem czy zakresem dopuszczalnej temperatury i ciśnienia. Ostatni etap to zaciśnięcie elementów na odpowiedni wymiar gwarantując szczelność instalacji nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania.

Ważnym aspektem działalności firmy Hydro-Flex jest dystrybucja urządzeń do produkcji, cięcia, czyszczenia i skórowania przewodów hydraulicznych renomowanej niemieckiej firmy Uniflex, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Dostarczamy właśnie m.in. wysokiej klasy zakuwarki do węży. Posiadamy w sprzedaży zarówno niewielkie prasy z ręczną pompą hydrauliczną przeznaczone do małych warsztatów oraz napraw w miejscu awarii, prasy z silnikiem elektrycznym wykorzystywane w warsztatach i serwisach stacjonarnych, jak również prasy mobilne zasilane z akumulatora 12V lub 24V, które z powodzeniem można wykorzystać do wyposażenia samochodów serwisowych.

Największą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się elektryczne zakuwarki typu HM200, UG20 i S3 ECOLINE. Oferujemy szkolenie z obsługi oraz eksploatacji zakupionych urządzeń. Nie tylko zakuwarek, ale także:

Oferujemy również urządzenia do seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych. Maszyny wykorzystywane są głównie w dużych zakładach produkcyjnych, automotive itp. Dodatkowo oferujemy maszyny do zadań nietypowych, takich jak np. produkcja izolatorów, łączników zbrojeniowych, węży do klimatyzacji, zmniejszania średnicy rur itp.

Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność

Przedsiębiorstwom rozpoczynającym działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy, przy zakupie zakuwarek do węży, pakiet startowy armatury hydraulicznej (węże, tuleje i zakucia) w preferencyjnych cenach. Proponujemy również pakiety startowe dla firm rozpoczynających działalność, zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży hydraulicznych. Urządzenia te są wykorzystywane głównie w takich sektorach jak: produkcja części samochodowych, kolejnictwo, przemysł stoczniowy, górniczy, sprzęt budowlany, maszyny ciężkie oraz produkcja maszyn rolniczych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Służymy doradztwem przy doborze odpowiednich zakuwarek do węży, a także zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń dostępnych w naszej ofercie.


minigaleria
pliki do pobrania


  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy UNIFLEX  Certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora maszyn UNIFLEX
«powrót