Zakuwarki do węży


hydro flex

Nasza firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem maszyn marki UNIFLEX. Ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji maszyn stawia firmę Uniflex w gronie największych liderów tej branży. Urządzenia Uniflex są żywotne, niezawodne w działaniu, solidnie wykonane i proste w obsłudze. Dzięki temu to jedne z najczęściej kupowanych maszyn tego typu w Polsce.

Dlaczego warto wybrać zakuwarkę Uniflex? Jest kilka bardzo ważnych powodów:

 • Jako jedyne na rynku nie wymagają smarowania, co zwiększa żywotność głowicy, pozwala utrzymywać ją w czystości i jest bardziej ekologiczne(dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii łożysk ślizgowych).
 • Posiadają duży zakres otwarcia głowicy i długie szczęki główne.
 • Szczęki możemy zakładać zarówno od przodu jak i od tyłu maszyny.
 • Zakuwarki UNIFLEX gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Zapewniają wyjątkową wygodę, przy zakuwaniu przewodów z końcówkami 90°.

  Nasza oferta

  Dostarczamy zakuwarki zasilane ręcznie jak i elektrycznie. Umożliwiamy sprzedaż maszyny w formie leasingu. Nasza oferta obejmuje:

 • Zakuwarki serwisowe - z przeznaczeniem warsztatowym. Parametry zaciskania zakuwarek serwisowych różnią się w zależności od modelu. Przykładowo najpopularniejszy model ostatnich lat - zakuwarka HM 2OO zakuje węże hydrauliczne do średnicy 1.1/4" (DN32) oraz węże przemysłowe do średnicy 2" (DN50). Natomiast model SH 4 ECOLINE oraz SH 6 ECOLINE zakuje węże hydrauliczne do średnicy aż 2".
 • Zakuwarki mobilne - to zakuwarki wyposażone w ręczną pompę hydrauliczną. Są kompaktowe, lekkie i nie potrzebują podłączenia do prądu więc idealnie sprawdzą się dla mobilnych ekip serwisowych.
 • Zakuwarki przemysłowe - przeznaczone do seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych. Zakuwarka HM 400 zakuje węże hydrauliczne aż do 3" (DN80) oraz przemysłowe do 6" (DN150)! Popularne modele zakuwarek przemysłowych to: HM 325, HM 375 oraz HM 380.
 • Zakuwarki UNIJOIN - są produkowane przez firmę Uniflex. Różnią się tym, że wymagają smarowania. Najpopularniejsze modele zakuwarek Unijoin to: mobilna zakuwarka UG16 (zestaw szczęk dołączony do tej maszyny jest w stanie obsłużyć średnice węży jedno i dwuoplotowych w zakresie od DN06 do DN25) oraz warsztatowa zakuwarka UG20.
 • Jako Autoryzowany Dystrybutor zapewniamy:

 • Doradztwo techniczne na każdym etapie zakupu i pomoc w dopasowaniu odpowiedniej maszyny
 • Gwarancje i serwis maszyn
 • Konkurencyjne ceny
 • Dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych maszyn
 • Bezpłatne szkolenie z obsługi urządzeń i doboru odpowiednich komponentów do zakuwania
 • Imienne certyfikaty dla każdej osoby kończącej szkolenie
 • Oprócz zakuwarek możemy zaproponować także: skórowarki do węży, przecinarki do węży, urządzenia do znakowania węży, stoły do testowania węży czy stojaki na węże hydrauliczne.

  Specjalna oferta dla nowych klientów

  Przedsiębiorstwom rozpoczynającym działalność w branży hydrauliki siłowej, przy zakupie zakuwarek do węży, oferujemy odpowiednio dobrany pakiet startowy armatury hydraulicznej (węże hydrauliczne, tuleje i zakucia) w promocyjnych cenach. Dostarczamy również pakiety startowe dla firm rozpoczynających działalność i zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży hydraulicznych. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Razem przygotujemy dopasowaną do potrzeb twojej firmy ofertę.

  Na czym polega zakuwanie węży hydraulicznych?

  Zakuwanie węży hydraulicznych to proces, który rozpoczyna się od dobrania odpowiedniego węża hydraulicznego, końcówek oraz tulei zaciskowych. Następnie za pomocą przecinarki węża ucina się na pożądaną długość. Później na jego końcu umieszcza się tuleję zaciskową, do otworu zaś wkłada końcówkę. Kolejny krok to umieszczenie węża hydraulicznego w maszynie, zwanej zakuwarką czy też zaciskarką do węży, w której ustawić należy odpowiednią średnicę zakucia. Podczas zakuwania przewodu hydraulicznego należy wziąć pod uwagę jego parametry. Węże różnią się bowiem od siebie nie tylko średnicą, ale także grubością, oplotem czy zakresem dopuszczalnej temperatury i ciśnienia. Ostatni etap to zaciśnięcie elementów na odpowiedni wymiar, co zagwarantuje szczelność instalacji nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania.

  Skontaktuj się


  minigaleria
  pliki do pobrania


    Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy UNIFLEX  Certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora maszyn UNIFLEX
  «powrót