+48 91 562 05 70

zakuwarki do węży


hydro flex

Ważnym kierunkiem naszego działania jest dystrybucja urządzeń do produkcji, cięcia i skórowania przewodów hydraulicznych, renomowanej niemieckiej firmy UNIFLEX, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Dostarczamy m.in. wysokiej klasy zakuwarki do węży. Zakuwanie węży polega na trwałym montażu końcówki na wężu. Posiadamy w sprzedaży małe prasy z ręczną pompą hydrauliczną przeznaczone do małych warsztatów oraz napraw w miejscu awarii, a także prasy z silnikiem elektrycznym zasilane z akumulatora 12V lub 24V, które z powodzeniem można wykorzystać do wyposażenia samochodów serwisowych. Oferujemy również elektrohydrauliczne urządzenia do seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych. Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się elektryczne zakuwarki typu HM200, UG20 i S3 ECOLINE. Naszym Klientom proponujemy również bezpłatne szkolenie z obsługi oraz eksploatacji zakupionych urządzeń.

Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność

Dla rozpoczynających działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy, przy zakupie zakuwarek do węży, pakiet startowy armatury hydraulicznej (węże, tuleje i zakucia) w preferencyjnych cenach. Proponujemy również pakiety startowe dla firm rozpoczynających działalność, zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży hydraulicznych. Urządzenia te są głównie wykorzystywane w takich branżach jak: produkcja części samochodowych, kolejnictwo, budowa statków, przesyłanie energii elektrycznej, sprzęt budowlany, maszyny ciężkie oraz produkcja maszyn rolniczych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Służymy doradztwem przy doborze odpowiednich zakuwarek do węży, a także zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń dostępnych w naszej ofercie.


minigaleria
pliki do pobrania


  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy UNIFLEX  Certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora maszyn UNIFLEX
«powrót