+48 665 820 777
(Serwis węży 24h)

zakuwarki do węży


Ważnym kierunkiem naszego działania jest dystrybucja urządzeń do produkcji, cięcia i skórowania przewodów hydraulicznych, renomowanej niemieckiej firmy UNIFLEX, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Posiadamy w sprzedaży małe prasy z ręczną pompą hydrauliczną przeznaczone do małych warsztatów oraz napraw w miejscu awarii, a także prasy z silnikiem elektrycznym zasilane z akumulatora 12V lub 24V, które z powodzeniem można wykorzystać do wyposażenia samochodów serwisowych.

Oferujemy również elektrohydrauliczne urządzenia do seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzenia w zależności od potrzeb i zakresu Państwa działalności. Naszym klientom oferujemy również bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń.

Uwaga!!! Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność.

Dla rozpoczynających działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy, do zakupionych zakuwarek pakiet startowy armatury hydraulicznej (węże, tuleje, zakucia) w preferencyjnych cenach. Proponujemy również pakiety startowe dla rozpoczynających działalność, zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży.


minigaleria
pliki do pobrania


  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy UNIFLEX  Certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora maszyn Uniflex
«powrót