Zakuwarki do węży


hydro flex

Już od kilkunastu lat zajmujemy się dystrybucją urządzeń do produkcji, cięcia, czyszczenia i skórowania przewodów hydraulicznych niemieckiej firmy UNIFLEX, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji maszyn stawia firmę Uniflex w gronie światowych liderów tej branży. Urządzenia Uniflex są niezawodne w działaniu, solidnie wykonane i proste w obsłudze. Dzięki temu to jedne z najczęściej kupowanych maszyn tego typu w Polsce. Maszyny Uniflex dzięki zastosowanej technologii jako jedyne na rynku są niesmarowalne.

Dostarczamy właśnie m.in. wysokiej jakości zakuwarki do węży. Posiadamy w sprzedaży zakuwarki serwisowe, zakuwarki mobilne oraz zakuwarki przemysłowe, które służą do seryjnej produkcji przewodów hydraulicznych. Parametry zaciskania naszych zakuwarek mieszczą się w przedziałach: do 1" (DN25), do 1.1/2" (DN38) oraz do 2" (DN50) i więcej. Dostarczamy zakuwarki zarówno zasilane ręcznie jak i elektrycznie. Ponadto możemy zaproponować zakuwarki UNIJOIN (jest to marka Uniflex).

Największą popularnością wśród naszych Klientów cieszą się elektryczne zakuwarki typu HM200, UG20 i S3 ECOLINE. Jako autoryzowany dystrybutor zapewniamy:

 • Doradztwo techniczne na każdym etapie zakupu
 • Gwarancje i serwis maszyn
 • Konkurencyjne ceny
 • Dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych maszyn
 • Bezpłatne szkolenie z obsługi urządzeń i doboru odpowiednich komponentów do zakuwania
 • Imienne certyfikaty dla każdej osoby kończącej szkolenie
 • Oprócz zakuwarek możemy zaproponować także: skórowarki do węży, przecinarki do węży, urządzenia do znakowania węży, stoły do testowania węży czy stojaki na węże hydrauliczne.

  Na czym polega zakuwanie węży?

  Zakuwanie węży hydraulicznych to proces, który rozpoczyna się od dobrania odpowiedniego węża hydraulicznego, końcówek oraz tulei zaciskowych. Następnie za pomocą przecinarki węża ucina się na pożądaną długość. Później na jego końcu umieszcza się tuleję zaciskową, do otworu zaś wkłada końcówkę. Kolejny krok to umieszczenie węża hydraulicznego w maszynie, zwanej zakuwarką czy też zaciskarką do węży, w której ustawić należy odpowiednią średnicę zakucia. Podczas zakuwania przewodu hydraulicznego należy wziąć pod uwagę jego parametry. Węże różnią się bowiem od siebie nie tylko średnicą, ale także grubością, oplotem czy zakresem dopuszczalnej temperatury i ciśnienia. Ostatni etap to zaciśnięcie elementów na odpowiedni wymiar, co zagwarantuje szczelność instalacji nawet podczas bardzo intensywnego użytkowania.

  Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność

  Przedsiębiorstwom rozpoczynającym działalność w branży hydrauliki siłowej, przy zakupie zakuwarek do węży, oferujemy odpowiednio dobrany pakiet startowy armatury hydraulicznej (węże hydrauliczne, tuleje i zakucia) w promocyjnych cenach. Dostarczamy również pakiety startowe dla firm rozpoczynających działalność i zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży hydraulicznych. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Razem przygotujemy dopasowaną do potrzeb twojej firmy ofertę.

  Skontaktuj się


  minigaleria
  pliki do pobrania


    Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy UNIFLEX  Certyfikat Autoryzowanego Dystrybutora maszyn UNIFLEX
  «powrót