Bezpyłowe przecinarki do węży


hydro flex

Bezpyłowe przecinarki do węży firmy UNIFLEX to urządzenia bardzo pomocne w codziennej pracy firm wykonujących usługi w zakresie hydrauliki siłowej. Przeznaczone są przede wszystkim do cięcia węży hydraulicznych posiadających oplot stalowy. Oferowane przez nas przecinarki do węży sprawdzą się zarówno w małych warsztatach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Nie tylko usprawniają pracę, ale też podwyższają jakość wykonywanych usług poprzez wyeliminowanie zanieczyszczeń, które mogą się dostać do produkowanych przewodów i przeszkodzić w ich eksploatacji. Używając przecinarek zyskujemy również pewność, że nie uszkodzimy stalowego oplotu węża. Właśnie dlatego przecinarki są wykorzystywane w każdym warsztacie, w którym zakuwa się węże hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie przecinarki renomowanych producentów. Urządzenia wyposażone są w wysokiej jakości utwardzone tarcze tnące (gładkie, zębate lub diamentowe). W sprzedaży dostępne są także części zamienne do przecinarek.

Przecinarki UNIFLEX

Firma UNIFLEX oferuje szerokie spektrum przecinarek do węży przeznaczonych zarówno dla małych firm produkcyjnych, jak i dużych koncernów przemysłowych. Są to urządzenia charakteryzujące się solidną i wytrzymałą konstrukcją. Zapewniają szybkie i proste cięcie węży przy jednoczesnym zmniejszeniu odpadów powstałych podczas pracy. Firma Hydro-Flex oferuje sprzedaż maszyn do cięcia węży marki Uniflex typu: EM1 , EM 3, EM 3 ECOLINE, EM 4, EM 6, EM 6 ECOLINE, EM 115 i inne.

Jako autoryzowany dystrybutor maszyn Uniflex chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego dla Państwa urządzenia, a także odpowiemy na wszystkie pytania. Zapewniamy konkurencyjne ceny, a także szybkie dostawy zakupionych towarów. Prowadzimy bezpłatne szkolenia z obsługi naszych urządzeń oraz wystawiamy imienne certyfikaty dla każdej osoby kończącej nasze szkolenie. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, razem wypracujemy najlepszą dla twoich potrzeb ofertę.

Skontaktuj się


minigaleria

«powrót