Skórowarki do węży


hydro flex

Skórowarki do węży to urządzenia służące do usuwania zewnętrznej i wewnętrznej warstwy gumy w wężach hydraulicznych. Zdarcie gumy wykonywane jest w miejscach, w których użytkownik zamierza umieścić końcówkę oraz tuleję zaciskową. Skórowanie węży cztero-oplotowych (multispiralnych) typu 4SP I 4SH konieczne jest z uwagi na wymóg użycia stosownej armatury dla węży wysokociśnieniowych. Skórowanie węży typu 1SN (jednooplotowych) i 2SN (dwuoplotowych) nie jest obowiązkowe. Celem skórowania jest wzmocnienie mocowania tulejki. Skrawanie węża polega na zdarciu zewnętrznej warstwy gumy co umożliwia nałożenie tulei zaciskowej bezpośrednio na stalowy oplot co znacznie wzmacnia połączenie węża i tulei. Pamiętajmy o tym, że węże hydrauliczne należy skórować na długości lekko mniejszej niż długość tulei – bowiem ta wydłuży się przy zaciskaniu.

W swojej ofercie posiadamy zarówno ręczne, jak i elektryczne skórowarki do węży marki UNIFLEX oraz skórowarki naszej własnej produkcji. Są to wysokiej klasy urządzenia, które umożliwią szybką i bezproblemową pracę. Maszyny charakteryzują się niezawodnością i łatwością obsługi. Podczas ich produkcji wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania konstrukcyjne. Gwarantujemy, że dzięki naszym skórowarkom do węży zapewnią Państwo swoim Klientom szybką i bezproblemową realizację nawet najbardziej wymagających zamówień. Oferujemy między innymi modele skórowarek Uniflex takie jak USM1, USM2, USM10, USM10 ECOLINE.

Jako autoryzowany dystrybutor marki Uniflex w Polsce zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie sprzedaży, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostęp do części zamiennych, bezpłatne szkolenia z obsługi naszych urządzeń oraz imienne certyfikaty dla każdej osoby, która ukończy nasze szkolenie. Zachęcamy do kontaktu z nami, jeśli mają Państwo pytania dotyczące dostępnych w sprzedaży urządzeń. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich produktów z naszej oferty.

Skontaktuj się


minigaleria

«powrót