+48 91 562 05 70

zakuwarki D-Hydro


hydro flexZ uwagi na duże zainteresowanie klientów wprowadziliśmy do naszej oferty maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych fińskiego producenta – firmę D-Hydro.

Dzięki najnowocześniejszej technologi oraz wysokiej jakości wspomniane urządzenia spełniają najwyższe wymagania klientów. Niezawodność w działaniu, solidne wykonanie i prosta obsługa sprawia, iż maszyny cieszą się dużym uznaniem wśród klientów.

Oferujemy Państwu zarówno maszyny do zakuwania węży napędzane pompką ręczną lub nożną (stosowane głównie w warsztatach mobilnych), jak i zakuwarki stacjonarne zasilane silnikami elektrycznymi. Maksymalny rozmiar zakuwanego węża zależny jest od typu maszyny, i waha się od DN25 do DN150.

Dużym ułatwieniem w obsłudze powyższych maszyn stanowi panel cyfrowy sterujący całym urządzeniem.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzenia w zależności od potrzeb i zakresu Państwa działalności. Naszym klientom oferujemy również bezpłatne szkolenie z obsługi i eksploatacji zakupionych urządzeń.

Uwaga!!! Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność.

Dla rozpoczynających działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy, do zakupionych zakuwarek pakiet startowy armatury hydraulicznej ( węże, tuleje, zakucia ) w preferencyjnych cenach. Proponujemy również pakiety startowe dla rozpoczynających działalność, zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży.

Przy zakupie zestawu trzech maszyn (zakuwarka + skórowarka + przecinarka) – specjalny rabat na wszystkie urządzenia.

minigaleria
pliki do pobrania


  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy D-Hydro
«powrót