Zakuwarki D-Hydro


hydro flexW naszej ofercie znajdują się maszyny do produkcji przewodów hydraulicznych fińskiego producenta – firmy D-Hydro.

Oferujemy Państwu zarówno maszyny do zakuwania węży napędzane pompką ręczną lub nożną (stosowane głównie w warsztatach mobilnych), jak i zakuwarki stacjonarne zasilane silnikami elektrycznymi. Maksymalny rozmiar zakuwanego węża zależny jest od jego typu oraz typu maszyny i waha się od DN25 do DN150. Ułatwienie w obsłudze powyższych maszyn stanowi panel cyfrowy sterujący całym urządzeniem.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie właściwego doboru urządzenia w zależności od potrzeb i zakresu Państwa działalności. Jesteśmy także Autoryzowanym Dystrybutorem zakuwarek UNIFLEX. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości maszynie o długim okresie żywotności - warto zastanowić się nad tymi maszynami. Zakuwarki UNIFLEX jako jedyne na rynku posiadają najnowocześniejszą technologię łożysk ślizgowych. Jako dystrybutor tych maszyn zapewniamy bezpłatne szkolenia z ich obsługi, atrakcyjniejsze ceny, gwarancję i serwis oraz dostęp do ich dodatkowych akcesorii.

Uwaga!!! Specjalna oferta dla firm rozpoczynających działalność w branży hydrauliki siłowej.

Dla rozpoczynających działalność w branży hydrauliki siłowej oferujemy, do zakupionych zakuwarek pakiet startowy armatury hydraulicznej (węże hydrauliczne, tuleje, końcówki do węży) w promocyjnych cenach. Proponujemy również pakiety startowe dla rozpoczynających działalność, zaopatrzonych już w maszyny i urządzenia do produkcji węży.

Przy zakupie zestawu trzech maszyn (zakuwarka + skórowarka + przecinarka) – przyznajemy specjalny rabat na wszystkie urządzenia.

minigaleria
pliki do pobrania


  Katalog maszyn do produkcji przewodów hydraulicznych firmy D-Hydro
«powrót