przetargi


Ogłoszenie o wyborze wykonawcy - Zakup oraz dostawa oprogramowania do projektowania oraz oprogramowania serwisowego do komunikacji z klientem


Cezary Mazur „Hydro – Flex” informuje, iż w postępowaniu na zakup oraz dostawę oprogramowania do projektowania oraz oprogramowania serwisowego do komunikacji z klientem jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez: Część I – oprogramowanie do projektowania SOLID... więcej»

Ogłoszenie o wyborze wykonawcy - zakup oraz dostawa zestawu do produkcji rur precyzyjnych


Cezary Mazur „Hydro – Flex” informuje, iż w postępowaniu na zakup oraz dostawę zestawu do produkcji rur precyzyjnych jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez: Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. ul. Mazańcowicka 89 43-502 Czechowice - Dziedzice W niniejsz... więcej»

Zakup oraz dostawa oprogramowania do projektowania oraz oprogramowania serwisowego do komunikacji z klientem


Firma Hydro-Flex zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. "zakup oraz dostawa oprogramowania do projektowania oraz oprogramowania serwisowego do komunikacji z klientem" Zapytanie ofertowe prowadzone jest na podstawie zasady konkurencyjności zgodnie z wytycznymi w zakresie udziel... więcej»

Zakup oraz dostawa zestawu do produkcji rur precyzyjnych


Firma Hydro-Flex zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. "Zakup oraz dostawa zestawu do produkcji rur precyzyjnych”. Zapytanie ofertowe prowadzone jest na podstawie zasady konkurencyjności zgodnie z wytycznymi w zakresie udzielania zamówień w projektach realizowanych w rama... więcej»

Ogłoszenie o wyborze wykonawcy - linia do produkcji i regeneracji siłowników


Cezary Mazur „Hydro – Flex” informuje, iż w postępowaniu na zakup oraz dostawę linii do produkcji i regeneracji siłowników jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez: Część I – tokarka CNC, Centrum obróbcze CNC, piła do cięcia metalu: MAKTEK Jerzy Zal... więcej»

Zakup oraz dostawa linii do produkcji i regeneracji siłowników


„Firma Hydro-Flex zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. "Zakup oraz dostawa linii do produkcji i regeneracji siłowników”. Zapytanie ofertowe prowadzone jest na podstawie zasady konkurencyjności zgodnie z wytycznymi w zakresie udzielania zamówień w projektach realizowa... więcej»

Ogłoszenie o wyborze wykonawcy - wózki widłowe


Cezary Mazur „Hydro – Flex” informuje, iż w postępowaniu na zakup oraz dostawę dwóch wózków widłowych jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez: PROMAG S.A. Ul. Romana Maya 11 61-371 Poznań W niniejszym postępowaniu wpłynęły 2 oferty. Uzasadnieni... więcej»

Zakup oraz dostawa dwóch wózków widłowych


Firma Hydro-Flex zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn. "Zakup oraz dostawę dwóch wózków widłowych”. Zapytanie ofertowe prowadzone jest na podstawie zasady konkurencyjności zgodnie z wytycznymi w zakresie udzielania zamówień w projektach realizowanych w ramach Regiona... więcej»

Ogłoszenie o wyborze wykonawcy - wyposażenie hali magazynowej


Cezary Mazur „Hydro – Flex” informuje, iż w postępowaniu na zakup, dostawę oraz montaż mebli będących wyposażeniem biura oraz hali magazynowej – regały magazynowe jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez: MECALUX Sp. z o.o. Ul. Wyczółkowskiego 125 44-... więcej»

Ogłoszenie o wyborze wykonawcy - linia do produkcji przewodów hydraulicznych


Cezary Mazur „Hydro – Flex” informuje, iż w postępowaniu na zakup oraz dostawę linii do produkcji przewodów hydraulicznych jako najkorzystniejsza wybrana została oferta złożona przez: Airmaxi Krzysztof Suchanek os. Oświecenia 38/17 31-636 Kraków W niniejszym postęp... więcej»